20170725-02

PH ZA DOBNE SKUPINE: Primorjaši u Zagrebu

Od subote do utorka u Zagrebu na Savi održati će se Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine na kojem će po prvi puta zajedno nastupiti mlađi juniori, juniori i mlađi seniori, bez kadeta i seniora koji su svoje prvenstvo odradili ranije.

Boje kluba braniti će plivačice Ivana Baraba, Tina Čudina, Ana Herceg, Anja Juričić, Sara Knežević, Lorenza Kobaić, Ema Krajinović,  Anja Mikić, Ana Petrović, Eva Stanković i  Kristina Vuković te plivači Marin Ercegović, David Haring, Diego Ivanović, Antonio Karlić, Noa Kovačić, Leonard Martinis, Leon Matijević, Tin Mirjanić i Antonio Rajković. Pratit će ih treneri Vlado Petković i Leo Škerjanec.

Na put se kreće u petak, 28.7.2017. godine u 15,00 sati sa autobusne stanice iznad bazena.

Sretno svima!!!!

Rezultati

Raspored natjecanja:

I. DAN
Subota 29.07.2017. – kvalifikacije prijepodne
Rasplivavanje od 7:30 sati
Početak natjecanja je u 9:00 sati

50m leptir Ž/M
200m slobodno Ž/M
200m mješovito Ž/M
800m slobodno Ž (sporije grupe)
1500m slobodno M (sporije grupe)
4x100m mješovito mix (2M/2Ž) – ml. juniori, (juniori plivaju u finalnom programu poslijepodne)

Finalni program poslijepodne na rasporedu je od 17:30 sati, rasplivavanje je od 16:00 sati.

II. DAN
Nedjelja 30.07.2017. – kvalifikacije prijepodne
Rasplivavanje od 7:30 sati
Početak natjecanja je u 9:00 sati

50m slobodno Ž/M
50m prsno Ž/M
200m leđno Ž/M
100m leptir Ž/M
400m mješovito Ž/M
4x200m slobodno Ž/M – ml. juniori, (juniori plivaju u finalnom programu poslijepodne)

Finalni program poslijepodne na rasporedu je od 17:30 sati, rasplivavanje je od 16:00 sati.

III. DAN
Ponedjeljak 31.07.2017. – kvalifikacije prijepodne
Rasplivavanje od 7:30 sati
Početak natjecanja je u 9:00 sati

50m leđno Ž/M
200m leptir Ž/M
100m prsno Ž/M
4x100m slobodno Ž/M – ml. juniori, (juniori plivaju u finalnom programu poslijepodne)
1500m slobodno Ž (sporije grupe)
800m slobodno M (sporije grupe)

Finalni program poslijepodne na rasporedu je od 17:30 sati, rasplivavanje je od 16:00 sati.

IV. DAN
Utorak 01.08.2017. – kvalifikacije prijepodne
Rasplivavanje od 7:30 sati
Početak natjecanja je u 9:00 sati

4x100m slobodno mix (2M/2Ž) – ml. juniori, (juniori plivaju u finalnom programu poslijepodne)
400m slobodno Ž/M
100m leđno Ž/M
200m prsno Ž/M
100m slobodno Ž/M
4x100m mješovito Ž/M – ml. juniori, (juniori plivaju u finalnom programu poslijepodne)

Finalni program poslijepodne na rasporedu je od 17:30 sati, rasplivavanje je od 16:00 sati.